Numer referencyjny
108899/2019

Junior Social Media Specialist

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Sylwia Borowska
Adres e-mail
s.borowska@strictminds.com
Telefon
791910702

Pracodawca

Strict Minds
STRICT MINDS to agencja działająca w obszarze PR finansowego. Od ponad 15 lat specjalizuje się w relacjach inwestorskich, a jej drugim kluczowym filarem działalności są relacje z mediami. Skupia się na pracy dla podmiotów rynku kapitałowego lub tych, które do tego rynku aspirują. Dba o wizerunek w mediach i relacje z inwestorami instytucjonalnymi i indywidulnymi spółek już notowanych. Współpracuje z firmami działającymi w innowacyjnych sektorach takich jak gry video, nowe technologie, medycyna i media.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Junior Social Media Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla klientów z branży gier, medialnej, nowych technologii, medycyny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwijania umiejętności;
  • Nowoczesny laptop oraz telefon służbowy;
  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pewność zatrudnienia w rzetelnej i stabilnej firmie działającej na rynku od ponad 15 lat;
  • Dobrą kawę :)

CV prosimy kierować na adres email s.borowska@strictminds.com Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną pod linkiem http://strictminds.pl/wp-content/uploads/2019/01/KLAUZULA-INFORMACYJNA.pdf  oraz zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Zapoznałam/ Zapoznałem się z klauzulą informacyjną – ochrona danych osobowych w rekrutacji, akceptuję jej treść oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – Strict Minds sp. z o.o. , 00-565 Warszawa, ul. Aleja Przyjaciół 1/ 7 moich danych osobowych, zawartych w CV oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na stanowisko zgodne z treścią ogłoszenia przez administratora danych. Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania profilami na portalach takich jak: Facebook, Instagram, Linkedln, Twitter, YouTube, etc.;
  • Umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych;
  • Swobodne posługiwanie się słowem pisanym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność myślenia poza schematami i nietuzinkowe podejście do wyznaczonych zadań
  • Potrzeba bycia na bieżąco z najnowszymi trendami i chęć zapoznawania się z branżowymi nowościami;
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność
  • Mile widziane: znajomości narzędzi analitycznych takich jak BRAND24, Google Analytics, podstawowa znajomość programów graficznych;

Zadania

  • Prowadzenie i moderowanie profili w mediach społecznościowych;
  • Tworzenie i edytowanie treści w poszczególnych kanałach i raportowanie działań;
  • Prowadzenie kampanii Facebook Ads, LinkedIn, Instagram etc
  • Współtworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych;
  • Aktywne monitorowanie opinii publicznej oraz nastrojów nt. obsługiwanych klientów agencji (Google Maps, portale społecznościowe, fora internetowe);
  • Monitoring i analiza wizerunku konkurencji obsługiwanych klientów agencji;
  • Bieżące wsparcie zespołu;