Numer referencyjny
1

Moja nowa oferta pracy

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
WARSZAWA
Przygotowanie pedagogiczne,Psychologia dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju,Terapia pedagogiczna,Terapia pedagogiczna z arteterapią i przygotowaniem pedagogicznym

Kontakt

Opiekun
Magdalena Modrzewska
Adres e-mail
mmodrzewska@blossom.edu.pl
Telefon
723770030

Pracodawca

Blossom Anglojęzyczne Przedszkole Artystyczne
Blossom– anglojęzyczne przedszkole artystyczne w Warszawie na Mokotowie to miejsce, gdzie oferujemy najwyższej jakości edukację dla dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat. W naszym przedszkolu inspirujemy się filozofią Reggio Emilia – promujemy naukę poprzez sztukę, kontakt z naturą, ruch na świeżym powietrzu. Podążamy za potrzebami i inspiracjami dzieci starając się tak dobrać aktywności, bo wspierać ich indywidualny rozwój. Językiem codziennej komunikacji jest angielski. Wychowawcą każdej grupy jest nauczyciel anglojęzyczny (native speaker), wspiera go polski nauczyciel biegły w języku angielskim.

SZUKAMY OSOBY:

*dla której nie ma rzeczy niemożliwych

*nastawionej entuzjastycznie do wykonywanej pracy

*kochającej dzieci

*której bliska jest pedagogika alternatywna i otwartej na nowe prądy w pedagogice

*otwartej na współpracę, ceniącej pracę zespołową

*samodzielnej, potrafiącej zaproponować autorskie rozwiązania i je wdrożyć

OFERUJEMY:

- pracę w przyjemnej, kreatywnej atmosferze

- możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- wyżywienie (własna kuchnia ekologiczna)

Wymagania

  • -min. licencjat z obszaru pedagogiki -
  • -biegła znajomość języka angielskiego
  • -mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 7
  • -atutem będzie zamiłowanie do sztuki lub wykształcenie artystyczne

Zadania

  • -prowadzenie zajęć w grupie
  • -proponowanie programu zajęć
  • -dokumentowanie zajęć w grupie
  • -uczestnictwo w życiu przedszkola