Numer referencyjny
108857/2018

Praktyki w Dziale Kadri płac

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Katarzyna Wróblewska
Adres e-mail
katarzyna.wroblewska@remondis.pl
Telefon
22 593 03 00 lub 601 361 265

Pracodawca

REmondis Sp. z o. o.
Zapraszamy na praktyki w dziale personalnym i płac. Podczas praktyk można poznać sposób funkcjonowania działu personalnego oraz płacowego wspierając jego pracę w codziennych czynnościach. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@remondis.pl

Chcesz się dowiedzieć jak funkcjonuje Dział kadr i płac w praktyce?

Zapraszamy na pokład naszego zespołu.

Możliwość zrealizowania praktyk zgodnie z wymaganą liczba godzin w programie twojej uczelni.

(preferowany przez nas czas współpracy to min. 80 h)

Podczas praktyk nauczysz się min. sposobu uporządkowania dokumentów w dziale kadr, zawartości i prowadzenia dokumentacji kadrowej, sposobu weryfikacji poprawności danych w systemie kadrowo płacowym oraz zarządzania archiwum. Po odbytych praktykach możliwe będzie nawiązanie współpracy na stałe w oparciu o umowę zlecenie.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy i pozytywna energia

Zadania

  • Nabycie praktycznej wiedzy z obszaru funkcjonowania Działu Kadrowo-Płacowego