Numer referencyjny
108840/2018

Rezydent biura podróży

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Hotelarstwo/Turystyka
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
Grecja
Nie określono

Kontakt

Opiekun
kasia mendyk
Adres e-mail
animation@grecos.pl
Telefon
533935308

Pracodawca

Katarzyna Mendyk
Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem. Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach. O bezpieczeństwo klientów na urlopie dba serwis rezydencko-animacyjny Kalimera Grecos!. To ludzie, którzy zapewniają idealne warunki do przeżycia wakacji pełnych radosnego luzu, daleko od szarej codzienności. Dzięki zgranemu i pełnemu pasji zespołowi pracującemu dla Grecosa z roku na rok przybywa w Polsce grekomaniaków!

Oferujemy: • pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi w sezonie letnim 2019 na jednej z greckich destynacji z możliwością przedłużenia współpracy, • konkurencyjne, motywujące warunki finansowe, • zapewnione przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie, strój służbowy, auto i narzędzia pracy, • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy, • pracę dla dynamicznie rozwijającego się touroperatora, jednego z największych na rynku polskim, • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.

Wymagania

  • Wymagania: • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej, • prawo jazdy kat. B z minimum roczną praktyką, • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem), • doświadczenie w pracy wymagającej intensywnych kontaktów interpersonalnych (mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce jako rezydent, pilot wycieczek, animator), • znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.

Zadania

  • Oczekujemy: • zaangażowania, dyspozycyjności i kompleksowej, profesjonalnej opieki nad naszymi klientami w trakcie ich pobytu w miejscu wypoczynku, • uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy, • motywacji do podnoszenia swoich kompetencji, • chęci do stania się lokalnym ekspertem – reżyserem Wielkich Greckich Wakacji!