Numer referencyjny
P/E/MS

Praktyki w Extenda, Agencji Promocji Regionu Andaluzji (Warszawa)

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Iberystyka,Iberystyka 4-letnia

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Dla osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w promocji gospodarczej w Instytucji o międzynarodowym zasięgu firma Business Consulting Iwona Szybka organizuje nieodpłatne praktyki w polskim biurze Extendy, Agencji Promocji Regionu Andaluzji, w okresie styczeń – marzec 2019 roku.

Wymagania

  •  dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz polskiego,
  •  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Word, Excel, Outlook,
  •  doświadczenie w redagowaniu tekstów, sprawozdań, raportów,
  •  umiejętność analitycznego myślenia,
  •  zainteresowanie tematyką gospodarczą,
  •  znajomość mechanizmów portali społecznościowych (jako dodatkowy atut) oraz otwartość na pogłębianie wiedzy w tym zakresie,
  •  inicjatywa i kreatywność,
  •  rzetelność i dokładność,
  •  komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Zadania

  •  Pomoc w pracach biurowych, wsparcie dla Dyrektora i Asystentki Biura Promocji Gospodarczej,
  •  Pomoc w obsłudze firm andaluzyjskich i polskich kontaktujących się z Biurem Promocji Gospodarczej,
  •  Przygotowywanie tekstów na stronę internetową www.extenda.pl
  •  Współprowadzenie fanpage na Facebooku
  •  Tłumaczenia tekstów o tematyce gospodarczej (język polski i hiszpański).