Numer referencyjny
1109712

Staż w HR z j. niemieckim Bez doświadczenia!

Oferta ważna do
2019-01-10
Wysokość wynagrodzenia
4000-5500
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Paulina Piaseczna
Adres e-mail
piaseczna@hays.pl
Telefon
785509023

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Twoja następna firma

Szybko rozwijające się Centrum Usług Wspólnych związane z procesami HR. Biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy.

Twoje następne stanowisko

W tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w Zespole, który zajmuje się procesami HR. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. wspieranie Specjalistów oraz Współpracowników w codziennych działaniach (sprawy urlopowe, korzystanie z portalu pracowniczego, praca z danymi osobowymi, obliczanie bonusów finansowych). Oprócz tego będziesz na codzień pracować w systemie SAP.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

By osiągnąć sukces potrzebujesz przede wszystkim chęci i motywacji! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynym wymaganiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1) LUB bardzo dobra znajomość języka niemieckiego wraz z językiem angielskim.

Co zyskujesz?

Zyskasz szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji, poznasz różnego rodzaju procesy HR, system SAP oraz będziesz na codzień posługiwać się językami obcymi. Oprócz tego czeka na Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego, chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji

Zadania

  • zarządzanie systemem HR, wsparcie w codziennych pracach zespołu