Numer referencyjny
108823/2018

Stażystka w Zespole Kadr i Płac

Oferta ważna do
2019-01-04
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agata Serafin
Adres e-mail
agata.serafin@ideabank.pl
Telefon
783923602

Pracodawca

Idea Bank S.A
Idea Bank S.A. pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o własnym biznesie. Wspieramy mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, oferując im szeroki wybór produktów i usług.

Co możemy Ci zaoferować?

• Szansę za zdobycie ciekawego doświadczenia w obszarze administracji personalnej,

• Możliwość poznania zagadnień z zakresu prawa pracy,

• Bardzo dobrą, wspierającą atmosferę pracy w młodym zespole,

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

• Elastyczny grafik pracy.

Wymagania

  • • Status studenta,
  • • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • • Dyspozycyjność ok. 30 godzin w tygodniu,
  • • Zainteresowanie pracą w obszarze kadr i płac,
  • • Dokładność i systematyczność,
  • • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Zadania

  • • Kontrola dokumentacji pracowników oraz wprowadzanie danych do systemu,
  • • Wsparcie administracyjne Zespołu ds. Kadr i Płac w administrowaniu sprawami pracowniczymi,
  • • Weryfikacja kompletności akt osobowych pracowników,
  • • Wysyłka korespondencji i archiwizację dokumentów.