Numer referencyjny
ISS/HOU/Psup/112018

Project Supporter

Oferta ważna do
2019-02-20
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa

Pracodawca

DSV International Shared Services
Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 80 innych krajach świata. W Polsce Grupa DSV zatrudnia około 1900 pracowników. W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV International Shared Service, DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions. Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy. Zatrudniamy blisko 900 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

TASKS:

  • Roadmap and Portfolio maintenance.
  • Update and change management of templates, processes, methods, standards, standard operating procedures (SOPs).
  • Administration of DSV Central sites and project communities and project sites in various sources (incl. SharePoint).
  • Collection and management of project documentation for project approvals.
  • Ensures projects are governed and managed according to the Project Management policies & procedures and methodology.
  • Providing support for the smooth execution of the projects.
  • Dedicated project reporting for various stakeholders.
  • Travel coordination and support if needed.

Send your CV in English via:

Wymagania

  • English language at least B2+ level - excellent/fluent both written and spoken
  • knowledge of project management methodologies
  • experience in working on structured projects as support/assistant/junior or assisting PM

Zadania

  • Widely defined project support.