Numer referencyjny
ADR/10/HC/2018

Asystent ds. Rekrutacji

Oferta ważna do
2018-12-26
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa (Ursynów)

Pracodawca

Hunter Consulting Sp. z o.o.
Hunter Consulting Sp. z o.o. jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska dyrektorskie, managerskie, specjalistyczne. Realizujemy projekty rekrutacyjne dla renomowanych firm międzynarodowych i krajowych metodą Executive/Direct Search.

i przy okazji wiele się nauczyć?

Czy chcesz pomóc pracodawcom znaleźć idealnego pracownika?

Czy chcesz pomóc pracownikom znaleźć wymarzone miejsce pracy?

Z nami warto stawiać pierwsze (i następne) zawodowe kroki!
- mamy poczucie humoru i lubimy żartować
- pracujemy w przyjacielskiej atmosferze nastawionej na współpracę, a nie rywalizację
- przychodząc do nas, nie musisz wiedzieć nic o rekrutacjach – nauczymy Cię, jak to robić!
- chętnie dzielimy się wiedzą, a ewentualne trudniejsze momenty w projektach przechodzimy wspólnie – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
- stawiamy na otwartą komunikację i bezpośrednie relacje
- dzbanek z kawą w naszym biurze jest bez dna, dzięki czemu nigdy nie brakuje nam energii do działania
- łatwo do nas dotrzeć – nasze biuro mieści się przy stacji metra,
… a jeśli potrafisz już rekrutować zaoferujemy Ci jeszcze bardziej samodzielne zadania.

Wymagania

  • - chcielibyśmy, abyś mógł pracować z nami co najmniej 5 a najchętniej 8 godzin dziennie
  • - zapewnimy Ci niezbędne do pracy narzędzia
  • - zaproponujemy docelowo umowę na stałe
  • - otworzymy przed Tobą realną możliwość awansu w strukturach Agencji

Zadania

  • - zobaczysz jak „od kuchni” wygląda profesjonalny proces rekrutacyjny
  • - nie tylko w teorii, ale również w praktyce, bo będziesz miał okazję uczestniczyć we wszystkich etapach rekrutacji, wspierając pracę Konsultantów
  • - będziesz kontaktować się z Kandydatami poszukującymi pracy i Pracodawcami - potencjalnymi Klientami
  • - dowiesz się, czym jest Direct Search i „z czym to się je”
  • - nauczysz się, czym jest „dobre CV” i na co w kontakcie z Kandydatem zwracają uwagę headhunterzy
  • - pomożesz nam w zgłębianiu rynku, wyszukując ciekawe treści, tworząc analizy i podsumowania
  • - będziesz razem z nami budował bazę potencjalnych Kandydatów