Numer referencyjny
108812/2018

Koordynator ds. Administracyjno – Handlowych

Oferta ważna do
2018-12-17
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Filologia

Kontakt

Opiekun
Aleksandra Dudek
Adres e-mail
rekrutacja@exco.pl
Telefon
+48 22 8476117

Pracodawca

Exco A2A
Jesteśmy polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr), francuskiej sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa. Spółka EXCO A2A Polska działa na polskim rynku od 1999 roku i posiada aktualnie 7 biur: w Warszawie (2), Krakowie, Radomiu, Gdańsku, Wrocławiu oraz Poznaniu. Zdobyliśmy przez te lata doskonałą znajomość polskiego rynku. Jesteśmy także członkiem międzynarodowej sieci KRESTON INTERNATIONAL (www.kreston.com) zrzeszającej ponad 740 biur, obecnych w 108 krajach. Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, jak również do większych grup, z różnych sektorów działalności (dystrybucja, handel wielkopowierzchniowy, franczyza, import-eksport, produkcja, usługi, itd.). Nasz 100 osobowy zespół złożony z dynamicznych osób, komunikujących się w kilku językach, zapewnia usługi wysokiej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – Firmy wyspecjalizowanej w zabezpieczeniach drzwi i okien, poszukujemy osobę na stanowisko:

Koordynator ds. Administracyjno – Handlowych;

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne prowadzenie spraw administracji i organizacji biurowej;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz godna jej reprezentacja;
  • Organizowanie i przygotowywanie dokumentacji firmowej;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej ze wsparciem sprzedaży (m.in. wystawianie faktur);
  • Opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby Działu Handlowego;
  • Budowanie pozytywnego kontaktu z klientami oraz pracownikami firmy;
  • Kontakt z biurem rachunkowym;

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy z ludźmi i pod presją czasu;
  • Zaangażowania, odpowiedzialności oraz skrupulatności;
  • Wysokich zdolności interpersonalnych;
  • Wysokiego poziomu etyki zawodowej.

W zamian oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę,
  • Możliwość wykorzystywania języka obcego poprzez kontakty z klientami w języku angielskim lub rosyjskim;

Mile widziane będzie:

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich;
  • Inicjatywa i przygotowanie do pracy wielozadaniowej.

Wymagania

  • • Dobrej znajomości języka angielskiego; • Komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego; • Doświadczenia na podobnym stanowisku; • Dobrej znajomość pakietu MS Office; • Dobrej organizacji pracy; • Umiejętności pracy z ludźmi i pod presją czasu; • Zaangażowania, odpowiedzialności oraz skrupulatności; • Wysokich zdolności interpersonalnych; • Wysokiego poziomu etyki zawodowej.

Zadania

  • • Samodzielne prowadzenie spraw administracji i organizacji biurowej; • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz godna jej reprezentacja; • Organizowanie i przygotowywanie dokumentacji firmowej; • Prowadzenie kalendarza spotkań z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy; • Prowadzenie dokumentacji związanej ze wsparciem sprzedaży (m.in. wystawianie faktur); • Opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby Działu Handlowego; • Budowanie pozytywnego kontaktu z klientami oraz pracownikami firmy; • Kontakt z biurem rachunkowym;