Numer referencyjny
108804/2018

Asystent Zespołu Sprzedaży

Oferta ważna do
2018-12-20
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Altkom Software & Consulting Sp. z o.o.
Altkom Software & Consulting (ASC) należy do działającej od ponad 25 lat polskiej grupy Altkom, specjalizującej się w edukacji informatycznej i biznesowej przedsiębiorstw oraz usługach projektowania i tworzenia dedykowanego oprogramowania biznesowego. Od ponad 20 lat tworzymy dedykowane oprogramowanie klasy enterprise dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych w sektorach ubezpieczeń, bankowości i przemysłu. Zespół Altkom Software Consulting to ponad 200-osobowa grupa wysokiej klasy profesjonalistów, wyspecjalizowanych w poszukiwaniu innowacji opartej o technologie oraz budowaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych w najnowocześniejszych technologiach.

OFERTA DOTYCZY PRACY W: WARSZAWA

W naszym zespole będziesz uczestniczył/a w:

·        wspieraniu procesu sprzedaży poprzez identyfikowanie potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi relacji,

·        poszukiwanie potencjalnych Klientów B2B na rynkach zagranicznych i wyszukiwanie kontaktów do nich poprzez social media (LinkedIn, Facebook),

·        analizowaniu i monitorowaniu rynku zagranicznego w zakresie projektów sprzedażowych dla sektora ubezpieczeniowego,

·        spotkaniach handlowych,

·        tworzeniu prezentacji o usługach i rozwiązaniach informatycznych.

Zapraszamy Cię do nas, jeśli:

·        znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym,

·        znasz pakiet Office (Word, Excel, PowerPoint),

·        dobrze się komunikujesz i współpracujesz z innymi,

·        cechuje Cię inicjatywa i samodzielność,

·        masz proaktywne nastawienie do wykonywanych zadań,

·        interesujesz sie sektorem technologii, w szczególności oprogramowaniem dla firm,

·        Twoja dyspozycyjność to minimum 3/5 etatu.

Dodatkowo cenimy:

·        doświadczenie w obsłudze Klienta i kontaktach B2B.

Z nami zyskasz:

·        możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z obszaru sprzedaży, rynku ubezpieczeń, rozwiązań informatycznych,

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT,

·        stabilne miejsce pracy w młodym zespole,

·        opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

·        kartę Multisport,

·        naukę języka angielskiego i francuskiego w siedzibie firmy,

·        miejsce pracy w biurze w centrum miasta,

·        elastyczne godziny pracy.

Więcej informacji na temat możliwości rozwoju dla stażystów możesz znaleźć w artykule na blogu: http://asc.altkom.pl/blog/zacznij-od-stazu-zostan-ekspertem/

Oferty (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy składać poprzez wypełnienie formularza: https://asc.altkom.pl/oferta-pracy/143722/asystent-zespolu-sprzedazy/

Wymagania

  • Język angielski

Zadania

  • Poszukiwanie potencjalnych Klientów B2B na rynkach zagranicznych