Numer referencyjny
108802/2018

MICROSTRATEGY TALENT DEVELOPMENT PROGRAM

Oferta ważna do
2018-12-20
Wysokość wynagrodzenia
6500-7500
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

MicroStrategy Poland Sp. z o.o.
MicroStrategy jest światowym liderem w zakresie analityki oraz mobilnego oprogramowania. Jako prekursor rozwiązań Business Intelligence w firmach, dostarcza innowacyjny software do raportowania, analiz oraz monitoringu. Naszą misją jest dostarczenie rozwiązań, które pomogą przetworzyć ogrom danych, w taki sposób, aby firmy mogły na ich podstawie podejmować najtrudniejsze decyzje biznesowe i wygrywać z konkurencją. W ten sposób odkrywamy przez nimi potęgę BI, czyli analityki biznesowej. Historia MicroStrategy rozpoczęła się w czerwcu 1988 roku, kiedy to kierowana przez Michael'a Saylor’a firma, z prawie 700 pracownikami na pokładzie, trafiła na giełdę. Obecnie, MicroStrategy to 35 lokalnych biur na całym świecie i ponad 2 000 pracowników. Grono klientów tworzy ponad 4 000 firm, reprezentujących różne branże: ubezpieczenia, bankowość, media, technologię i wiele innych. Wśród nich są takie marki jak Amazon, Guess czy LinkedIn. Siedziba główna MicroStrategy mieści się w Waszyngtonie (USA), a w Warszawie znajduje się drugi, pod kątem liczby pracowników, największy oddział na świecie. Tworzy go ponad 350 osób, a będzie jeszcze więcej! Stale prowadzimy rekrutację do naszego zespołu, który nie tylko dostarcza i wdraża oprogramowanie dla klientów, ale także tworzy jego nowe funkcjonalności.

Are you…

  • Looking for experience, not just a job?
  • Eager to learn and discover?
  • Curious and open to experimenting?
  • Looking for a place that’s changing too fast to ever get boring?
  • Interested in BI and Big Data analysis– but not sure where to start?

If your answer is YES, you must be THE TALENT we’re looking for!

Join our Warsaw team in the fastest growing MicroStrategy office in the world and build your own career with the support of our Mentors and Leaders of Consulting, Technical Support, Cloud and Technology Teams.

Over the course of 12 exciting and challenging months you will learn:

  • What the MicroStrategy is all about
  • How to turn companies into HyperIntelligent Enterprises
  • How to provide tailor-made solutions for most demanding Clients
  • How to solve problems and create new qualities
  • How to partner with business and build great relationships with Customers
  • How to help executives make better, data-driven decisions
  • What it’s like to make a difference in the way companies operate
  • What makes MicroStrategists Engaged, Precise, Agile, Transparent and Cheerful

.. and once you learn all that – YOU will tell us what you want to do and in which part of the world you want to do it.

So, are you ready to Accept the Challenge?

Apply today and start your journey @MicroStrategy Warsaw

Wymagania

  • Interest in BI and Big Data analysis
  • Fluent English

Zadania

  • Learn MicroStrategy platform