Numer referencyjny
praktyki_poznan

Praktyki studenckie w biurze w Poznaniu

Oferta ważna do
2018-12-15
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Prawo,Prawo medyczne i farmaceutyczne,Prawo o żywności,Prawo w biznesie,Prawo weterynaryjne i sanitarne

Pracodawca

Wardyński i Wspólnicy sp.k.
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, założona w 1988 roku, jest jedną z największych niezależnych kancelarii prawnych w Polsce. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit i działaniach pro bono. Nasi prawnicy są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych, dzięki czemu mają dostęp do światowego know-how i rozwijają sieć kontaktów z najlepszymi prawnikami i kancelariami na świecie, z czego korzystają później nasi klienci. Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą. Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów. Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie świadczenia usług prawnych. Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika, bloga prawa nowych technologii (www.newtech.law) oraz licznych publikacji i opracowań. Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników prowadzących obsługę klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim, włoskim i koreańskim. Mamy biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zespole Transakcji i Prawa Korporacyjnego oraz długoterminową współpracy w oparciu o płatne praktyki.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Wymagania

  • III lub IV rok studiów prawniczych
  • Bardzo dobre wyniki w nauce
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Postawa pro aktywna
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w tym prawniczego)
  • Dodatkowym atutem będzie drugi kierunek studiów

Zadania

  • wsparcie merytorycznej pracy prawników