Numer referencyjny
5/18

Wsparcie wychowawcy

Oferta ważna do
2018-12-13
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Miasto
Warszawa
Filologia Angielska,Filologia Angielska 4-letnia,Filologia Angielska 4-letnia łączona,Filologia angielska z rozszerzonym językiem chińskim,Filologia angielska z rozszerzonym językiem hiszpańskim,Filologia angielska z rozszerzonym językiem niemieckim,Filologia angielska z rozszerzonym językiem włoskim,Filologia Polska,Psychologia Społeczna,Psychologia w biznesie,Psychologia w indywidualnej organizacji toku studiów,Psychologia w marketingu i reklamie

Kontakt

Opiekun
Biuro Karier - Karolina Suszek
Adres e-mail
biurokarier@swps.edu.pl
Telefon
225179962

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Szanowni studenci i absolwenci kierunków społecznych: psychologii, anglistyki zapraszamy do odbycia stażu z dziećmi i młodzieżą w wieku 6-18 lat.

1. Termin realizacji stażu: Ustalany indywidualnie

2. Nabór kandydatów: Ciągły

3. Oczekiwania względem kandydatów: odpowiedzialność, sumienność, cierpliwość, kreatywność, uśmiech, chęć pracy z dziećmi

4. Preferowany kierunek studiów: psychologia, anglistyka

5. Rok studiów: III, IV, V

6. Poziom doświadczenia: -

7. Wymagania względem kandydatów: dostępność 1 x w tygodniu po  około 4h; zdolności interpersonalne

8. Przewidywany zakres zadań:

Pomoc dzieciom i młodzieży w nauce, pomoc wychowawcy w placówce wsparcia dziennego, organizacja czasu wolnego dzieciom, współprowadzenie zajęć socjoterapeutycznych, pomoc w prowadzeniu zajęć wspomagających uczenie się.

9. Korzyści z podjęcia współpracy z firmą:

  • Uczestnictwo w programie stażowym-szkoleniach, spotkaniach dotyczących rozwoju umiejętności pracy z dziećmi, metod pracy, pracy z dziećmi z trudnościami;
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich (na wybranych kierunkach), superwizje, zaświadczenie i opinia o stażu, wyjścia do ciekawych miejsc,
  • satysfakcja

10. Treść zadania rekrutacyjnego: -

11. Aplikuj!

  • zgłoś się do Biura Karier
  • umów się na konsultację z doradcą zawodowym
  • przygotuj CV
  • oczekuj na rekomendacje ze strony Biura Karier

Wymagania

  • dostępność 1 x w tygodniu po około 4h; zdolności interpersonalne

Zadania

  • Pomoc dzieciom i młodzieży w nauce, pomoc wychowawcy w placówce wsparcia dziennego, organizacja czasu wolnego dzieciom, współprowadzenie zajęć socjoterapeutycznych, pomoc w prowadzeniu zajęć wspomagających uczenie się.