Numer referencyjny
108745/2018

Asystent w Zespole Księgowości

Oferta ważna do
2018-12-21
Wysokość wynagrodzenia
0
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Katarzyna Lewczuk
Adres e-mail
rekrutacja@skanska.pl
Telefon
+48 (22) 561-33-85

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Będziesz zajmować się:

  • dekretacją, ewidencją i księgowaniem dokumentów

  • wsparciem dla członków zespołu w bieżących zadaniach

  • księgowaniem wyciągów bankowych spółek

  • kontaktem z klientami i pracownikami spółek obsługiwanych w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych

  • współpracą z zespołami eksperckimi (m. in. controlling, raportowanie itp.)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • jesteś absolwentem liceum/technikum ekonomicznego lub studentem ostatniego roku studiów związanych z finansami i rachunkowością lub ekonomią

  • masz pierwsze doświadczenie w pracy (lub praktyce) w księgowości

  • chcesz pracować na pełen etat

  • jesteś zmotywowany i gotowy do wykonywania powtarzalnych zadań

  • znasz język angielski na poziomie B1/B2

  • potrafisz pracować w zespole,  jesteś rzetelny i zorganizowany

Co zyskasz?

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w młodym, zgranym zespole

  • naukę zasad księgowości i przepisów prawa podatkowego

  • poznanie nowoczesnych systemów księgowych i obsługi finansowych procesów korporacyjnych

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznej organizacji o rozbudowanych strukturach

  • możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami w branży

Aplikuj! rekrutacja@skanska.pl?

Wymagania

  • status studenta

Zadania

  • język angielski