2023-01-23 16:19
kidp

KONKURS na NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ

konkurs,prawo, wydział prawa
Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych organizuje konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z zakresu PRAWA PODATKOWEGO "Podatki są Proste jak drut".

Konkurs organizowany jest już po raz 10!

Skierowany jest do absolwentów, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

Konkurs służy promocji zawodu doradcy podatkowego w środowiskach akademickich oraz upowszechnia wiedzę o podatkach.

Naszą misją jest budowanie świadomości istnienia zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków a także promowanie zawodu jako jednej ze ścieżek kariery. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest współpraca ze światem edukacji, dlatego też nawiązujemy współpracę z uczelniami wyższymi w całej Polsce.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione do 31 grudnia 2022 r.

Szczegóły konkursu zawarte są na stronie www.prostejakdrut.pl

Termin nadsyłania prac magisterskich (na adres e-mail: mazowiecki@kidp.pl) wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2023 r.

Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP!

Zapraszamy do udziału Absolwentów kierunków prawnych.

Pytania ws. konkursu:

Biuro Mazowieckiego Oddziału KIDP
tel. 723 575 701; e-mail: prostejakdrut@kidp.pl; mazowiecki@kidp.pl

Przydatne linki z dodatkowymi informacjami w sprawie konkursu: