2022-04-26 15:22 Fudała Magdalena
sprawnystaz.pl

Sprawny staż – ogólnopolski program stażowy dla studentów/absolwentów z niepełnosprawnościami

staż
W realizację projektu zaangażowały się duże i cenione firmy jak Siemens Healthineers, IKEA, Bayer oraz ERGO Hestia.

Program „Sprawny staż” ma umożliwić Uczestnikom zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego u najlepszych pracodawców w Polsce i ułatwić im w przyszłości znalezienie satysfakcjonującej pracy. Wszyscy stażyści wezmą udział w ciekawych projektach, sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, dołączą do świadomego oraz wspierającego zespołu specjalistów.

Firmy przygotowały staże w wielu różnych obszarach:

• administracja

• informatyka

• HR

• prawo

• marketing

• komunikacja i PR

• analiza danych

• wsparcie sprzedaży itp.

Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej z możliwością relokacji!

ERGO Hestia z siedzibą w Sopocie oferuje zwrot kosztów zakwaterowania.

Minimalne wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł.

Każdy z pracodawców biorących udział w programie określił własne wymagania i zakres zadań na stażu.

Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery.

Oferty stażowe znajdziesz na stronie: www.sprawnystaz.pl

Co jeszcze możesz zyskać, zgłaszając się do programu?

• możliwość rozwoju i zatrudnienia w międzynarodowej organizacji

• bezcenne kontakty

• przyjazne, otwarte środowisko pracy

• udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami

• wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV – rozmowy prowadzimy na bieżąco! Na aplikacje czekamy do 15 maja 2022 roku.

Śledź nas na stronie www.sprawnystaz.pl!

W razie pytań, zadzwoń: Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia tel.: 58 555 60 90/ 58 559 45 98 tel. kom. 727 024 598 www.integralia.pl

www.facebook.com/fundacja.integralia/