2021-11-08 15:06 Andrzejewska Adriana
Biuro Karier

WARSZTAT: SUKCES GABINETU PSYCHOLOGICZNEGO

Celem warsztatu jest przygotowanie studentów_ek i absolwentów_ek do prowadzenia z sukcesem gabinetu psychologicznego. Podczas 8 godzinnego spotkania poznasz etapy pracy nad przygotowaniem i rozwojem mikroprzedsiębiorstwa jakim jest gabinet psychologiczny, a praktyczne ćwiczenia pomogą Ci w ocenie kosztów, określeniu docelowej grupy klientów i poznaniu zasad marketingu.

Jakie tematy będziemy poruszać?

• Łączenie ról psychologa i przedsiębiorcy.
  • Biznesplan Marketing małej firmy.
  • Sprzedaż i obsługa klienta.
  • Wpływy i koszty.
  • Harmonogram pracy nad firmą.
  • Niezbędne formalności.
  • Literatura i przydatne linki na temat prowadzenia biznesu.

Dla kogo: Dla studentów_ek i absolwentów_ek zainteresowanych prowadzeniem gabinetu psychologicznego.

Prowadząca: Anna Sawczuk . Pracuje jako doradca zawodowy i przedsiębiorczości oraz trener biznesu. Tworzy systemy automatycznego pozyskiwania klientów.

Forma: online

Termin: Wrocław: 17-18.11.2021, godz.10.00-14.00