2021-10-08 08:46 Suszek Karolina
marsh

Rekrutacja na staż “Career Starter Program” - Marsh

marsh staże
4-miesięczny zdalny, płatny staż. Aplikacje przyjmujemy do 15 października (włącznie ).

Rekrutacja na nowy płatny program stażowy “Career Starter Program” organizowany przez Marsh European Business Support Centre już rozpoczęta!

4-miesięczny zdalny, płatny staż kierowany jest do studentów_ek pragnących zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznać pracę w nowoczesnej globalnej firmie oraz uczestniczyć w ciekawych projektach!

Do rekrutacji zaproszeni_one są studenci_ki:

• znający_e język angielski (drugi zachodnioeuropejski język będzie zaletą!),
  • lubiący_e pracę zespołową oraz
  • ceniący_e dobrą organizację pracy.

Przewidziane są również miejsca dla osób znających VBA, RPA lub program Excel.

4-miesięczny staż rozpocznie się 15 listopada tego roku i potrwa do 14 marca 2022 roku, a możliwość udziału w stażu nawet na pół etatu umożliwia połączenie pracy ze studiowaniem.

W trakcie trwania stażu ..

uczestnicy_ki będą wykonywać różnorodne zadania w zespole do którego zostaną przypisani oraz podnosić swoje kompetencje oraz wybrać jedną z trzech ścieżek rozwojowych.

Na same szkolenia oraz treningi przeznaczone będzie aż 20% czasu. Ale to nie wszystko!

Uczestnicy_ki programu będą brać udział w pracach zespołu projektowego rozwiązując realne wyzwania biznesowe.

A na koniec – certyfikat odbycia stażu oraz możliwość pracy w Marsh EBSC na część lub pełen etat.

Lista benefitów dla naszych uczestników_ek jest wręcz imponująca:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • umowa o pracę lub zlecenie – Ty decydujesz,
  • przyjazna atmosfera i ciekawi ludzie,
  • opieka Buddy’ego i wspierające międzynarodowe zespoły,
  • atrakcyjny onboarding,
  • trzy ścieżki rozwojowe,
  • sesje treningowe,
  • możliwość pracy po zakończeniu programu.

Nie przegap tej okazji na zdobycie swoich pierwszych doświadczeń zawodowych!

Aplikuj:

Aplikacje przyjmujemy do 15 października (włącznie).

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.