2021-04-27 11:30
Biuro Karier Uniwersytetu SWPS

Webinar: Rekruter a sourcer. Jakie są różnice w pracy na tych stanowiskach?

rekruter, sourcer, allegro, webinar, wydarzenie
Drogi Studencie, Droga Studentko, zapraszamy na webinar organizowany we współpracy z Allegro.

Rekruter a sourcer. Jakie są różnice w pracy na tych stanowiskach?

Termin: 13 maja (czwartek) 2021, godz. 15:00 - 16:30

Opis webinaru:

W trakcie spotkania, Jagoda i Kasia przybliżą Wam:

• czym różnią się od siebie stanowiska rekrutera i sourcera, często błędnie rozumiane zarówno przez kandydatów, jak i przez osoby rozpoczynające swoją karierę w rekrutacji na czym polega praca na tych stanowiskach
  • jakie są ich jasne i ciemne strony
  • po jakich kierunkach studiów można myśleć o karierze w rekrutacji

Dowiecie się też jak wygląda proces rekrutacyjny “od kuchni” na przykładzie Allegro, a na koniec będzie przestrzeń do zadawania pytań na czacie.

Prowadzące:

Katarzyna Górka - swoją karierę w rekrutacji rozpoczęła 7 lat temu, w trakcie studiów, z czego od ponad czterech lat jej główną specjalizacją są projekty związane z IT. Dotychczas pracowała jako rekruterka, natomiast w Allegro od prawie roku jest talent sourcerem. Prywatnie: kanapowiec, ciepłolub i mól książkowy.

Jagoda Rusiniak - z rekrutacją IT związana do 2013 roku. Szczególnie bliskie są jej rekrutacje backendowe oraz team leaderskie. Początkowo, rekrutacyjnie mocno związana z Krakowem, obecnie granice lokalizacyjne zdecydowanie się zacierają. Interesują ją tematy związane z wywiadem behawioralnym.

Webinar odbędzie się za pomocą narzędzia Zoom.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij formularz, aby potwierdzić swoją obecność.*

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebook’u.

Webinar skierowany jest do studentów jak i absolwentów Uniwersytetu SWPS.

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS

biurokarier.poznan@swps.edu.pl