2020-09-30 10:50 Gawrońska Marta
pixabay

PROCEDURA BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PRACOWNIKIEM / PRACOWNICZKĄ BIURA KARIER

Ze względu na panujący w budynkach Uniwersytetu SWPS reżim sanitarny każda wizyta musi być umówiona na indywidualny termin w godzinach dyżuru pracownika Biura Karier w budynku Uczelni.

Terminy dyżurów:

Terminy są zgodne z godzinami pracy Biura (poniedziałek-piątek godz .09.00-16.00)  W przypadku braku możliwości spotkania w tygodniu, istnieje możliwość spotkania w sobotę po wcześniejszym umówieniu.

Kategoria spraw obowiązująca przy umawianiu wizyty w budynku:

1. Odbiór skierowania na praktykę (pamiętaj, zawsze możemy wysłać Ci skan lub wersję papierową Pocztą Polską);

2. Odbiór porozumienia o praktyki (prosimy o przesyłanie inf. o potrzebie przygotowania i odbioru porozumienia z dłuższym wyprzedzeniem czasowym oraz kompletem informacji potrzebnych do przygotowania dokumentu);

3. Pozostawienie dokumentów zgłoszeniowych do projektu;

Sposób zapisów na wizyty w Biurze Karier:

W związku z obowiązującymi zasadami wizyta osobista w Biurze Karier jest możliwa jedynie po wcześniejszym umówieniu oraz wskazaniu kategorii sprawy. Prosimy o zgłaszanie chęci przybycia najpóźniej dzień wcześniej. Umożliwi nam to przygotowanie dokumentów.

Doradztwa, coachingi, warsztaty i sesje DC odbywają się tylko i wyłącznie w formie online i na nie również obowiązują zapisy.

Zasady obowiązujące podczas pobytu w budynku uczelni:

a) wstęp do budynku możliwy jest tylko dla osób zdrowych,

b) konieczność zachowania minimum 1,5-metrowego dystansu fizycznego w biurach i pozostałych pomieszczeniach (w tym w toaletach i na korytarzach),

c) noszenie maseczek lub przyłbic (zasłaniających usta i nos) obowiązuje szczególnie w częściach wspólnych budynku,

d) konieczna jest regularna dezynfekcja rąk przy użyciu płynów dezynfekujących znajdujących się w pojemnikach przed wejściem do Biura Karier oraz na korytarzach,

e) istotne jest przestrzeganie zaleceń dopuszczalnej liczby osób w danym pomieszczeniu (instrukcje będą widoczne przed wejściem do Biura Karier).