2020-05-14 11:13 Suszek Karolina
pomost

ODWOŁANE: 26.05.2020 Spotkanie online: Doświadczenie kryzysu psychicznego - Rola Trenera pracy

psychologia kryzys pomoc wsparcie trener pracy
Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Grupy Wsparcia Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP. Jest to organizacja samopomocowa realizująca prelekcje destygmatyzacyjne, jako jedno z działań na rzecz osób chorujących psychicznie.

Ogromnie miło jest nam poinformować, że Samorząd Studentów objął wydarzenie Patronatem

Doświadczenie kryzysu psychicznego - Rola Trenera pracy

Przedstawiciel Grupy opowie o swoich doświadczeniach związanych z przeżywaniem schizofrenii, możliwościach i ograniczeniach chorujących oraz jak postępować z osobami chorującymi.

Po wystąpieniu przewidziana jest krótka dyskusja z możliwością zadawania pytań prowadzącemu spotkanie przedstawicielowi Grupy Wsparcia.

Prelegentowi towarzyszyć będzie profesjonalistka z Bródnowskiego Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi POMOST w Warszawie.

W drugiej części spotkania Studenci/ki będą mieli szansę poznać specyfikę zawodu Trenera pracy.

Celem głównym spotkania jest zmiana sposobu postrzegania osób po doświadczeniu kryzysów psychicznych.

Spotkanie poprowadzą:

Pan Krzysztof - przedstawiciel Grupy Wsparcia Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP

Pani Barbara Stachura trener pracy, doradca zawodowy, psycholog, koordynator projektów

Spotykamy się 26.05.2020 godz. godz. 15.00 - 16.30 w Google Meets.

Zarezerwuj miejsce

Wydarzenie Facebook

Osoby zapisane otrzymają mailowe potwierdzenie udziału oraz zaproszenie na wydarzenie w Kalendarzu Google, gdzie znajduje się link do spotkania. Uczestnicy/ki spotkania zostaną poproszeni o potwierdzenie udział w nim w formie krótkiego oświadczenia, które jest niezbędne dla udokumentowania spotkania przez Stowarzyszenie.

Zapraszamy Biuro Karier Uniwersytetu SWPS

Grupa Wsparcia TROP