2020-05-14 10:57 Suszek Karolina
start your students journey

20.05.2020 Start your student’s journey here!

warsztat kariera
Jeżeli jesteś studentem/ studentką I. roku i zastanawiasz się w jaki sposób wykorzystać czas studiów? Przyjdź na warsztat! Wydarzenie objęte jest patronatem Samorządu Studentów Uniwersytetu SWPS

Wydarzenie objęte jest patronatem Samorządu Studentów Uniwersytetu SWPS

Spotykamy się w środę 20.05.2020 o godz. 15.00 - 17.00 w wirtualnym pokoju.

Podczas 2 godzin aktywnej pracy:

1. dowiesz się jakie zasoby podróżnika już posiadasz, a które nadal warto rozwijać

2. określisz etapy, które będą prowadziły Cię przez 1, 2, 3 rok studiów

3. zaprojektujesz etapy swojej podróży w taki sposób, aby w pełni wykorzystać czas studiów!

Zarezerwuj miejsce: 20.05.2020 (środa) godz. 15.00 - 17.00

Warsztat poprowadzą:

Anna Sawczuk i Marta Gawrońska- Doradczynie kariery Biura Karier Uniwersytetu SWPS

Połączymy się w aplikacji Google Meet

Uczestnicy, którzy się zapiszą otrzymają od nas zaproszenie w Kalendarzu Google, z którego połączymy się bezpośrednio chwilę przed rozpoczęciem -> Dołącz w usłudze Google Meet

Czekaj, czekaj! To jeszcze nie wszystko!

Rozpoczęcie przygody zwanej karierą na warsztatach daje Ci możliwość kontynuowania jej w ramach indywidualnej ścieżki rozwojowej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zobacz co na Ciebie czeka:

1. Ocena predyspozycji zawodowych za pomocą standaryzowanych narzędzi

2. Informacja zwrotna wraz z omówieniem wyników testu

3. Indywidualny plan rozwoju zawodowego

4. Pogłębiona analiza oraz konsultacja CV, LM oraz profili w mediach społecznościowych

5. Rekomendowane oferty pracy, praktyk i staży

Zapraszamy Cię do zaplanowanego wkraczania na ścieżkę zawodową!

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS

Zarezerwuj miejsce