2020-03-17 16:14 Suszek Karolina
koronavirus

Praca Biura Karier w okresie #zostanwdomu

W okresie zawieszenia zajęć na Uczelni wszystkie spotkania, konsultacje i warsztaty planowane przez Biuro Karier odbywają się w formie online.

For English version please read below

Szanowni Studenci, Szanowne Studentki,

pomimo konieczności ograniczania bezpośrednich spotkań pragniemy poinformować, że Biuro Karier Uniwersytetu SWPS działa w trybie online.

Oznacza to, że wszystkie planowane konsultacje odbywają się w usłudze Hangouts, do której wszyscy studenci i studentki Uniwersytetu mają dostęp poprzez pocztę Gmail.

Dla tych z Państwa, którzy z jakiś powodów nie będą mogli połączyć się w tej usłudze - zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z zespołem Biura Karier.

Zachęcamy do tego, aby w tym szczególnym czasie pozostać aktywnym również w obszarze poszukiwania pracy, praktyk lub stażu.

Firmy i Organizacje zapewniają nas o tym, że mimo przeniesienia procesów rekrutacyjnych do wirtualnych pokoi spotkań (w tym również rozmów rekrutacyjnych) - nadal oczekują na Wasze aplikacje. W części firm oficjalne rozpoczęcie pracy może być przesunięte w czasie.

Zespół Biura Karier

Dear Students,

despite the need to limit direct meetings, we would like to inform you that the Career Office of the SWPS University is operating online.

This means that all planned consultations take place in the Hangouts service, to which all University students have access via Gmail.

For those of you who for some reason will not be able to connect to this service - we encourage you to contact the Career Office team by email or phone.

We encourage you to remain active at this time, also in the area of looking for a job, apprenticeship or internship.

Companies and Organizations assure us that despite the transfer of recruitment processes to virtual meeting rooms (including recruitment interviews) - they are still waiting for your applications. In some companies, the official start of work may be postponed.

Kind regards,

Office of Career Services