2020-02-10 09:06 Suszek Karolina
wellbeing

Alumni's Story: Workplace and Wellbeing Lead

absolwent alumni graduate wellbeing workplace
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panią Margaritą Kurylko, absolwentką Filologii angielskiej, które odbędzie się w najbliższy czwartek 13. lutego 2020 roku o godz. 16.30 - 18.00, sala S102

/For English please read below/

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję:

• trenować umiejętności przydatne w pracy specjalisty zajmującego się atmosferą oraz dobrostanem pracowników międzynarodowej organizacji
  • poznać wskazówki dotyczące rozwoju zawodowego w obszarze Workplace & Wellbeing

Zapraszamy zarówno studentów, jak i absolwentów oraz wszystkie osoby zainteresowane

Formularz do zapisów

Wydarzenie Facebook

Zapraszamy Zespół Biura Karier

---------------------------------------

What you can expect during the meeting?

The event is prepared to gather students and alumni to inspire, share the knowledge and present potential career paths.

If you decide to spend this afternoon with us you will have an occasion to get to know:

1. The beginnings and ‘My Story’

2. Practical task

3. Essential skills & opportunities to develop

We have an honour to introduce you one of Alumni of SWPS University:

Margarita Kurylko - Workplace and Wellbeing Lead Experienced Internal Employee Trainer with Training and Development background. M.A. graduate of English Philology in Business Communication in University SWPS.

LinkedIn profile: https://www.linkedin.com/in/margarita-kurylko-bb7b03146/

Let’s meet: on the 13th of February 2020 at 4.30 - 6.00, room S102

Please remember to reserve your seat -  the number of places is limited.

Facebook event

The event is organized by The Office of Career Services of SWPS University