2019-03-12 11:23 Suszek Karolina
taniec ruch

“Jak zostać… psychoterapeutą tańcem i ruchem”

jak zostać, psychoterapia, taniec, ruch
Studiujesz psychologię? Posłuchaj ekspertów, którzy podpowiedzą jak wybrać ścieżkę kariery psychologicznej! 20.03.2019 r. godz. 17.30, sala S303 . Spotkanie organizowane jest przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Warszawie we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu SWPS

Studiujesz psychologię?

Pierwszy wykład z serii już 20. marca o godz. 17.30 na w Uniwersytecie SWPS w sali S303!

“Jak zostać… psychoterapeutą tańcem i ruchem”

Wykład poprowadzi: Izabela Guzek

Psycholog, psychoterapeutka i superwizorka pracująca w nurcie psychoterapii tańcem i ruchem, trener umiejętności psychospołecznych, praktyk metody „Sposoby Patrzenia”.

Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT oraz liczne kursy i szkolenia. Pracuje terapeutycznie i w nurcie rozwoju osobistego od przeszło 10 lat. Współtworzy Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem IBA w Warszawie, gdzie prowadzi terapię z dorosłymi, dziećmi i rodzinami, a także warsztaty i szkolenia (www.terapiatancem-iba.pl). Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, psychosomatycznymi, osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, w budowaniu relacji.

Pracuje z dziećmi z problemami emocjonalnymi, niepełnosprawnością, autyzmem oraz z ich rodzinami. Doświadczenia zawodowe zdobywałam m.in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, Stowarzyszeniu Profilaktyki Depresji „Iskra”, Fundacji Synapsis, Szkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 38. Szkoliła studentów ASP i Instytutu DMT.

Współautorka książek „Psychoterapia tańcem i ruchem. Teoria i praktyka” oraz „Psychoterapia tańcem i ruchem. Terapia indywidualna i grupowa.” (GWP, 2013). Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w latach 2007-2013. W DMT szczególnie interesują ją aspekty poczucia siebie, komunikacji i integracji osobowości.

Znajdź nas na Facebooku!