2018-12-05 08:28 Użytkownik usunięty
PROJEKT: Kariera!

Projekt: KARIERA! - zapraszamy na warsztaty

warsztaty, rozwój, kariera
Wspieramy studentów Uniwersytetu SWPS w twórczym poszukiwaniu i rozwijaniu własnego potencjału! Zastanawiasz się nad swoją przyszłością i masz poczucie, że potrzebujesz skonsultować swoje pomysły lub dowiedzieć się jakie możliwości daje Ci wykształcenie i umiejętności, które posiadasz? Chcesz poznać swój potencjał zawodowy i zaplanować kolejne kroki w rozwoju?

Zastanawiasz się nad swoją przyszłością i masz poczucie, że potrzebujesz skonsultować swoje pomysły lub dowiedzieć się jakie możliwości daje Ci wykształcenie i umiejętności, które posiadasz?Chcesz poznać swój potencjał zawodowy i zaplanować kolejne kroki w rozwoju?

Zgłoś się na warsztaty PROJEKT: Kariera!

Celem warsztatów jest wzmocnienie Cię w planowaniu Twojej kariery zawodowej.

W trakcie warsztatu dowiesz się:

• jakie masz zasoby w kontekście poszukiwanych na rynku kompetencji
  • od czego zależy wybór ścieżki rozwoju i jak nią zarządzać
  • jak budować swoją markę zawodową.

Kontynuacją warsztatów będzie możliwe dalsze indywidualne wsparcie w ramach którego:

• skonsultujesz z doradcą kariery dokumenty aplikacyjne i strategię rozwoju zawodowego
  • omówisz sposoby uzupełniania wiedzy i umiejętności
  • dowiesz się gdzie i jak szukać pracy i / lub ciekawych programów rozwojowych.

Warsztat kierujemy do wszystkich studentów/ek naszej uczelni bez względu na rok i kierunek studiów.

Ważne byś był gotów / była gotowa do twórczego wkraczania na ścieżkę zawodową.

Kiedy: 17-12-2018 godziny 10.00 - 16.00

Gdzie: Uniwersytet SWPS, sala S102

W przypadku dużej liczby zgłoszeń zorganizujemy kolejny warsztat w innym terminie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY