2018-07-23 11:38
PROJEKT: Kariera!

Skorzystaj z możliwości jakie daje Doradztwo Zawodowe

biuro karier
Serdecznie zapraszamy osoby studiujące na naszym Uniwersytecie do skorzystania z bezpłatnego doradztwa zawodowego i/lub biznesowego!

Spotkania z doradcą kariery (4 dwugodzinne sesje), na których możesz:

- skorzystać z testów i określić swoje predyspozycje, mocne strony i obszary do rozwoju

- zaplanować swoją ścieżkę kariery

- skonsultować lub stworzyć dokumenty aplikacyjne

- przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

- poznać techniki szukania pracy

Spotkania z doradcą biznesowym (4 dwugodzinne sesje) z zakresu tworzenia i rozwijania pomysłu na Twój pierwszy biznes:

- pomysł vs. rynek - analiza pomysłu, analiza możliwości

- strategia działania - projektowanie, weryfikowanie, wdrażanie

- partnerzy biznesowi - z kim współpracować i po co?

- klienci - jak mój pomysł rozwiąże ich problemy i jak im to zakomunikować?

- koszty i przychody - ile muszę wydać, na czym mogę zarobić?

Warsztaty „Projekty biznesowe” oraz „Biznes manager”:

- dynamicznie zmieniający się rynek i jego możliwości

- kreatywne dyskusje, pomysły i biznesowe idee

- networking

- innowacyjne myślenie, produkty, usługi z wykorzystaniem nieograniczonych możliwości, jakie daje współczesny świat

- nowoczesny model biznesowy - Lean Canvas

- zarządzanie przez inspirowanie, leadership

W ramach projektu otrzymasz też:

• wsparcie w szukaniu pracy (baza pracodawców, uczestnictwo w targach pracy)
  •  możliwość coachingu lub mentoringu w miejscu pracy (jeśli podejmiesz ją w ciągu pół roku od zakończenia studiów)

Masz do wyboru 5 ścieżek - Ty wybierasz, z której chcesz skorzystać! Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym:

Każda osoba, która zakwalifikuje się do projektu zobowiązana jest do udziału we wszystkich sesjach doradczych/warsztatach w ramach danej ścieżki.

O dokładnych terminach realizacji działań będziemy informować drogą telefoniczną i mailową.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Karier: biurokarier@swps.edu.pl

Projekt ^Rozwój potencjału Biura Karier SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego^ jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.^