swps
2018-07-17 09:20

To był bardzo dobry rok akademicki!

biuro karier

Każdego dnia napawa nas to niezwykłą energią do pracy! :)

W mijającym roku akademickim stało przed nami sporo zadań wynikających z realizacji zasadniczej misji Biura Karier tj.:

Śmiało możemy powiedzieć – zrobiliśmy to!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tej podróży!

Aktualnie planujemy działania, które będziemy realizować w nowym roku akademickim 2018/2019.

Zapraszamy do współpracy jeżeli chcesz wspólnie z nami zorganizować spotkanie/warsztat dedykowany naszym Studentom i Studentom?

1. diagnoza kompetencji w ramach doradztwa zawodowego, konsultacji dokumentów aplikacyjnych
  2. pośrednictwo pracy (publikacja ofert pracy, rekrutacja i rekomendacja kandydatów/ek)
  3. organizacja wydarzeń z pracodawcami i organizacjami, Targi Pracy “Human Skills Festival”
  4. udział w wielu zewnętrznych wydarzeniach, gdzie nieodpłatnie udzielaliśmy konsultacji m.in z tworzenia dokumentów aplikacyjnych