2021-07-07 08:57 Suszek Karolina
stk 2021

Skandynawski Tydzień Kariery - zgłoszenia dla firm

stk
Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na 4. już edycję Skandynawskiego Tygodnia Kariery, który odbędzie się w dniach: 22 - 26 listopada 2021.

Celem jest stworzenie przestrzeni do nawiązania relacji pomiędzy studentami i studentkami Uniwersytetu SWPS z pracodawcami.

Niezmiennie będziemy skupiać się wokół tematów:

• zmian zachodzących na rynku pracy,
  • zarządzania różnorodnością,
  • zrównoważonego rozwoju i ekologii,
  • skandynawskich wartości w miejscu pracy,
  • pierwszych kroków w Szwecji, Norwegii, Danii,
  • kształcenia za granicą.

Najbliższa edycja wydarzenia również odbędzie się w formie online i będzie trwała cały tydzień.

Aby zgłosić udział firmy w Skandynawskim Tygodniu Kariery prosimy wypełnić formularz dostępny na stronie ☞ https://www.swps.pl/stk

Zapraszamy! :)